Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Hamburga

Lēti lidojumi uz Hamburgu! Lielākā Vācijas jūru osta – transporta un ekonomikas centrs. Šeit katru gadu ir bezgala liela tūristu plūsma, kas meklē jaunus piedzīvojumus. Hamburga katru gadu sapulcina arī arvien lielāku lietuviešu kopienu. Tos vilina ne tikai universitāte, kas tiek uzskatīta par vienu no lielākajām valstī, bet arī vietējo kosmopolītiskie uzskati un atmosfēra. Lēto lidojumu sabiedrības aicina iegādāties biļetes internetā, tiek piedāvātas akcijas, atlaides ļauj baudīt starpkulturālo Vāciju.

Kādēļ ceļot? Būsit pārsteigti – Hamburga ir Eiropas pilsēta, kurā ir visvairāk tiltu. Galvenā upe Elba lolo pilsētas neierast scenāriju. Kanāli, piekrastes un parki aicina izbraukumos. Tiem, kam tuva naktsdzīve, patiks Hamburgas bāri un klubi, savukārt centrā esošie veikali kļūs par tūristu atrakciju. Neaizmirstiet pagaršot vāciešu nacionālos ēdienus un patērzēt ar vietējiem.

Kad ceļot? Hamburgas klimats – piejūras. Gaisa temperatūra karstākajā vasarā sasniedz 25°C. Ziemā gaiss ir aukstāks, temperatūra turas ap 0 °C, lidojumu biļetes šīs sezonas laikā ir itin lētas, kā arī tiek piedāvātas akcijas.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas Hamburgā tiešām ir uzmanības vērtas! Pilsētu vislabāk izpētīt pastaigājoties vai ar velosipēdu, vai metro. Apmeklējiet iespaidīgo neorenesanses rātsnamu – Rathaus, gotikas stila St. Nikolai baznīcu un Sankt Mariendom katedrāli. Priecājieties par apdullinoši skaisto panorāmu, kas paveras no Lombardsbrücke tilta. Muzeji un teātri pārsteigs ar savu unikalitāti: Kunshalle Hamburg – mākslas muzejs, miniatūru muzejs, Thalia teātris un vēl daudz kas cits... Neaizmirstiet arī par slpu aizraujošo Hamburgas zooloģisko dārzu – tam neviens nepaliks vienaldzīgs! Ceļojiet uz tiltu pilsētu Hamburgu – brīvdienas būs neaizmirstamas!

Citas Vācija pilsētas, kuras varētu Jums patikt