Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Liverpūle

Lētas aviobiļetes uz Liverpūli

Lēti lidojumi uz Liverpūli – starptautisko kultūras centru! Tikko izdzirdējuši pilsētas nosaukumu, atceramies leģendāro britu pop roka grupu The Beatles. Tieši no šīs pilsētas sāka norisēt indie mūzikas invāzija. Otrs, ne mazāk būtisks nopelns – futbols. Valsts klubs Liverpool FC tiek uzskatīts par veiksmīgāko Anglijas vēsturē.

Kādēļ ceļot? Bez jau pieminētajiem pasaulē slavenajiem Liverpūles fenomeniem, obligāti jāpiemin, ka pilsēta apdullina ar īpašu arhitektūras un teātru, muzeju un galeriju bagātību. Tā ir moderna zeme, kurā pulsē jauneklīga enerģija un tā nenoliedzami vēl radīs neaizmirstamu iespaidu lavīnu. Katru gadu uz Liverpūli plūst atpūtnieku masas, to ceļojumus atvieglo lēto lidojumu sabiedrību piedāvātās biļetes, akcijas un zemās cenas.

Kad ceļot? Anglijā dominē drēgns un vējains klimats – tas nav nevienam noslēpums, tomēr, ir vērts atzīmēt, ka periodā no maija līdz augustam, gaisa temperatūra ir nudien silta un saulaina. Tā sasniedz 20°C līdz 25°C, savukārt ceļotājus priecē pēdējās minūtes biļetes, kas ļauj ierasties lētāk un acumirklī saplūst ar unikālo atmosfēru.

Ko apskatīt? Populārākie apmeklētākie objekti nudien ir vērti uzmanības. Jūsu tūres karte būs piepildīta ar neaizmirstamām darbībām: apmeklējiet The Beatles muzeju, ieraugiet lielāko mākslas kolekciju galerijā Walker, nofotografējiet St. George rātslaukumu, obligāti iegriezieties bijušajā St. Peter baznīcā – tagad šeit ierīkots „Alma de Cuba” restorāns, aizejiet uz konvertu Liverpūles filharmonijas hallē.

Citas Lielbritānija pilsētas, kuras varētu Jums patikt