Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Saloniki

Lēti lidojumi uz Salonikiem

Lētie lidojumi uz Grieķijas pilsētu Saloniki! Grieķijas Maķedonijai piederošais kūrorts vilina ne vienu vien ceļotāju, kas mīl atpūtas ceļojumus. Maķedonijas karaļu mīlētā pilsēta šodien ir kautrīgi paslēpusies zaļojošu koku skāvumā, bet kopumā Saloniki ir ievērojama pilsēta, kas aizraus elpu pat tiem, kas daudz ko redzējuši. Jautāsit, kādēļ? Ieraudzīsit paši, ja vien izmantosit lēto lidojumu biļešu akcijas un atlaides!

Kādēļ ceļot? Vēstures un senatnīgās mākslas cienītājiem Saloniki ir īsts atspirdzinājums! Jau izsenis šī pilsēta ir slavena ar saviem unikālajiem muzejiem, populārajām vietām un ieliņām. Grieķijas ziemeļu daļā apmetusies, otrā lielākā valsts pilsēta aizraus ar sniegtajiem baudījumiem – par senatni liecinošā ēku arhitektūra ļaus aizceļot līdz pat Bizantijas laikiem, bet muzeju bagātība sniegs iespēju pasmelties bezgala daudz zināšanu! Brīvdienas Salonikos ļaus aizmirst visas ikdienas rūpes!

Kad ceļot? Kad no marta līdz maijam Latvijā aiz tumšajiem ziemas mākoņiem nedroši sāk parādīties saule – Salonikos tā visā savā pilnībā priecē ceļotājus! Plānojiet savas brīvdi4enas šajā Grieķijas kūrortā un sāciet priecāties par patīkamām saules vannām agrāk, nekā tas pierasts mūsu krastā.

Ko apskatīt? Vēloties no Thessaloniki lidostas līdz pilsētas centram nokļūt lētāk, iesakām lūkoties pēc autobusa, jo taksista pakalpojumi var izmaksāt gaužām dārgi. Ierodoties Ano Poli, neaizmirstiet palūkoties apkārt – šī ir senākā pilsētas daļa, kas aizrauj ar savām jaukajām, senatnīguma auru pulsējošajām ieliņām. Iemūžiniet sevi pie Baltā torņa, kas ir pilsētas Saloniki simbols, savukārt, apmeklējot Sv. Dimitrija baziliku, tiksiet savaldzināti ar tās unikalitāti. Pēc vērtīgi pavadītas dienas, aplūkojot vēsturisko pilsētu, sajūtiet miera un atpūtas vilni Asprovalta pludmalē. Lēti lidojumi uz pilsētu Saloniki – vai spējat noticēt?

Citas Grieķija pilsētas, kuras varētu Jums patikt