Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Boloņa

Lētas aviobiļetes uz Boloņu

Lēti lidojumi uz Boloņu – senākās Eiropas universitātes mājām. Dzīvību pulsējoša, pilna ar studentiem, zinātniekiem un māksliniekiem, kā arī neticami dīvainiem ielas varoņiem – tāda ir šī Itālijas pilsēta. Nav brīnums, kāpēc tūristi no visas pasaules dzenas pēc lētiem lidojumiem – vēsturiskā Boloņas vecpilsēta ir viena no lielākajām un iespaidīgākajām uz planētas.

Kādēļ ceļot? Visticamāk pat nenojautāt, ka Boloņā darbojas vienīgā eksistējošā Saldējumu universitāte – „Capigiani Gelato”. Šeit tiek lolota svarīga itāļu kultūras daļa, tiek mācīta saldējumu vēsture, kā arī ražošanas un tirdzniecības gudrības. Mēdz teikt, ja neesi nogaršojis saldējumu – neesi bijis Itālijā. Prieks, jo lēto lidojumu sabiedrības nebeidz pārsteigt: tiek piedāvātas akcijas, kā arī zemas cenas biļetēm internetā. Kad tādi piedāvājumi – Boloņa ir rokas stiepiena attālumā.

Kad ceļot? Vietējie iesaka ceļot no marta līdz jūnijam un no augusta līdz oktobrim. Šajā laikā gaisa temperatūra mēdz būt nudien labvēlīga un cilvēku plūsma arī nav liela. Tos, kuri ceļo jūlijā vai augustā obligāti jābrīdina, ka šajā laikā specifiski veikaliņi un daudzi restorāni tiek aizvērti atpūtai, tādēļ makaroni un slavenā bolognese mērce var palikt neklāti.

Ko apskatīt? Visa Boloņa – interesantu lietu karte. Tieši tādēļ būtu vērts jau laikus un mērķtiecīgi saplānot maršrutu. Jūsu ērtībām, mūsu ieteiktās apmeklētākās vietas: apskatiet Piazza Maggiore – stulbinošajā vecpilsētas laukumā, izpētiet svarīgāko pilsētas ēku - Archiginnasio di Bologna, ieraugiet vienu no lielākajiem pasaules bazilikiem – Basilica di San Petronio, iepazīstieties ar eksperimentālo mākslu tuvāk muzejā MAMbo.

Citas Itālija pilsētas, kuras varētu Jums patikt