Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lētas aviobiļetes uz Beļģiju

Lēti lidojumi uz Beļģiju – karalisti ziemeļrietumu Eiropā, kuras krastus apskalo Ziemeļjūra. Pievilcīgās cenas, atlaides un akcijas, kuras piedāvā lēto lidojumu sabiedrības, pārsteidz ceļojumu entuziastus, tūrisms Beļģijā ir tapis par ikdienu. Lētās aviobiļetes aicina piedzīvot neredzētus iespaidus.

Kādēļ ceļot? Tā taču ir gardākās šokolādes, vafeļu, un neatkārtojami garda alus galvaspilsēta! Svarīgais Eiropas kultūras centrs neļaus beigt brīnīties par pasakainajām celtnēm, lielajiem pilsētas laukumiem, senajām baznīcām. Tradicionālie ēdieni, skaista arhitektūra, beļģu tauta, vēsture un interesanti fakti, kurus pastāstīs vietējie, vēl ilgu paliks atmiņā un liks ne reizi vien vēl atgriezties.

Kad ceļot? Klimats Beļģijā ir visai mainīgs – siltas vasaras un vēsas ziemas, gana daudz nokrišņu. Gaisa temperatūrā ziemā turas virs 0°C, gaiss piemērots, lai apmeklētu muzejus, terases. Restorāniņus vai iepirktos Ziemassvētku gadatirgū. Tiem kas vairās no tūristu drūzmas, iesakām – piemērotākais laiks ceļojumam – agrs rudens.

Ko apskatīt? Slavenākās vietas – līkumota iespaidu karte. Beļģijas galvaspilsēta Brisele, brīnišķīga vecpilsēta, gotikas stila rātslaukums un St. Hubert veikalu aleja liks sajusties tā, it kā Jūs atrastos pasakā. Jūs pārsteigs Flandrija. Tur apmetusies Antverpene – rūpniecības un biznesa centrs. Šeit ir ārkārtīgi daudz mākslas un vēstures muzeju, zooloģijas dārzs un brīnišķīgi skaista Het Steen pils. Ziemeļu Venēcijā – Bruges pilsētā sajutīsities kā viduslaikos. Varēsit peldēt a kanāliem, apbrīnot arhitektūru. Nīderlande, Luksemburga un Beļģija – Benilukss, tādēļ, esot Beļģijā, iesakām apmeklēt arī citas divas, līdzās esošās kaimiņu valstis.Beļģija pilsētas, kuras varētu Jums patikt