Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Bergena

Lēti lidojumi uz Bergenu – septiņu kalnu un fjordu ieskauto pilsētu! Ceļojums uz Bergenas apvidu sniegs lielisku iespēju aizbēgt no rutīnas, kā arī uzdāvinās lielisku iepazīšanos ar Norvēģiju. Lētie lidojumi padarīs brīvdienas par atpūtas oāzi, kurā jūs lutinās ne vien lētu lidojumu piedāvājumi vai pēdējās minūtes ceļojumi, bet arī rastais miers.

Kādēļ ceļot? Apbrīnojiet Bergenas vecpilsētu un tās piekrasti, kas iekļauta UNESCO kultūras mantojuma sarakstā, priecājieties par spilgtu krāsu koka namiņiem, kuros tagad ierīkotas kafejnīciņas, amatnieku darbnīcas un veikaliņi.

Kad ceļot? Pateicoties piejūras klimatam, šī ir valsts siltākā daļa. Vasaras ir vēsas, bet ziemā temperatūra nav zema, taču, laika apstākļi šeit ir lietaini un mainīgi. Ja nesagatavoti pārsteidz lietus, piedāvājam nesteidzīgi iedzer tēju restorāniņā un patērzēt ar vietējiem iedzīvotājiem.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas – tas, ar ko šī pilsēta ir īpaša! Bergenas akvārijs – viens no iespaidīgākajiem un krāsainākajiem visā pasaulē. Ar Floibanen funikulieri pacelieties 320 m augstumā, kur varēsit priecāties par pārsteidzošu panorāmu, ja vēlaties Bergenu pazīt no vēl augstāka skatupunkta – pacelieties 642 m augstumā, Bergena kalnā. Pilsētas centrā apmeties zivju tirgus – iegādājieties svaigas zivis, pagaršojiet gardākās sviestmaizes ar sālītu lasi vai visgardāk pagatavoti krabi. Neaizmirstiet arī Sv. Marijas baznīcu un Bergenas muzeju!

Citas Norvēģija pilsētas, kuras varētu Jums patikt