Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Stavangera

Lēti lidojumi uz Stavangeru – jauka atpūta, iepazīstot ceturto lielāko pilsētu Norvēģijā! Pēdējā minūtes ceļojumi ne vien sniedz jums lētas biļetes, bet arī lielisku atpūtu, priecājoties par Norvēģiju, tās unikālo dabu, apmeklējot slavenākos fjordus, kā arī izbaudot kalnu un ezeru radīto ainavu.

Kādēļ ceļot? Ceļojums uz Stavangeras apvidu radīs sajūtu, it kā jūs būtu gaišā pasakā – iespaidīga vecpilsēta ar baltiem namiem un tās centrs – izgreznots ar skaistāko ziedu kompozīcijām. Staigājot pa akmeņiem klātajām ieliņām, kas liecina par XIX gadsimtu, varat sastapt lieliskus māksliniekus, amatniekus, juvelierus, kurus iedvesmojusi senā pilsēta un tās neatkārtojamā aura.

Kad ceļot? Pilsētas klimats ir piejūras, tādēļ gaisa temperatūra ir lieliski piemērota ceļotājiem. Vasaras ir atspirdzinošas un gaiss iesilst vidēji līdz 18 °C, ziemā svārstās ap nulli.

Ko apskatīt? Skaistākās un slavenākās vietas – elpu aizraujošas! Kjeraga akmens iestrēdzis starp divām klintīm – ceļotājiem, kuri vēlas izaicinājumu, taču, nav obligāti uz tā jākāpj, var paraudzīties no malas. Apmeklējiet Stavangeras katedrāli – senāko valstī, tā ļaus sajusties kā XII gadsimtā, tāpat dodieties līdz naftas muzejam. Tiem, kuri vēlas aktīvākas brīvdienas, piedāvājam zvejošanu jūrā vai braukšanu ar kanoe. Karte neļaus apmaldīties Norvēģijas neparastajā dabā, tādēļ neaizmirstiet to paņemt lidostā.

 

Citas Norvēģija pilsētas, kuras varētu Jums patikt