Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Ālesunda

Lētas aviobiļetes uz Alesundu

Lēti lidojumi uz Alesundu – Alpu fonā iemitinājušos, 4 mazītiņu saliņu pilsētu. Paši norvēģi čukst, ka Alesunda – viena no tēlainākajām Norvēģijas pilsētām. Daudzas tūkstošgades ledāji veidojuši iespaidīgus fjordus, kas grezno Alesundas ainavu. Tai pievienojas darbarūķi zvejnieki, kas veido pilsētas tēlu, kā arī to mīlīgās laiviņas, kas izbārstītas ap salām.

Kādēļ ceļot? Ja Jum patīk krāsas un Art Nouvea stils, pilsēta tik tiešām apburs. Lieliska arhitektūra un  pie ūdens spīgojošas krāsainas mājiņas veido īpatnēju un īpašu atmosfēru. Iedzīvotāju skaits ir neliels, vien 40 tūkst. Cilvēku, tādēļ nebūs jāuztraucas par lielu cilvēku plūsmu.

Kad ceļot? Tiem, kam patīk siltums, aero.lv komanda iesaka ceļot vasaras periodā. Klimats šai lakā kļūst nudien pateicīgs: silts, maz nokrišņu, pūš maigi vēji. Šajā periodā lēto lidojumu sabiedrības piedāvā zemas cenas un akcijas internetā, tādēļ negaidiet – izmantojiet ceļojuma iespēju.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas Jūs nudien pārsteigs. Alesunda – tā ir neticami tēlaina un lielisku ainavu bagāta karte, kuru izgraizījušas smailas kalnu virsotnes. Sagatavojieties, bez dabas skaistumiem varēsit apmeklēt un apskatīt arī: Art Nouveau zvejnieku muzeju, ieraudzīt jauko Ålesund Harbor, papriecāties par apburošo zemūdens dzīvi Ålesund Aquarium, iemūžināt apbrīnojamo Hjørundfjord ieleju.

Citas Norvēģija pilsētas, kuras varētu Jums patikt