Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Islande

Lētie lidojumi uz unikālo Islandi! Sala, kas apmetusies starp Eiropu un Ameriku, pievilinās ar savu brīnumaino dabas skaistumu, mieru un liks aizmirst visas ikdienas rūpes… Krāsainās Islandes ainavas, augstie fjordi un sniegotie ledus kalni – tie ir kā dzīvi mākslas darbi, kurus nekad neaizmirsīsit! Lēto lidojumu sabiedrības piedāvā izmantot iespēju un apmeklēt apreibinošo Islandi.

Akcijas, atlaides un pēdējās minūtes biļetes – tieši jums!

Kādēļ ceļot? Lidojumi uz ziemeļvalsti būs vislabākā izvēle tiem, kuri vēlas atpūsties un izbaudīt unikālu dabas rotaļīgumu. Automašīna un karte būs labākie draugi tiem, kuri vēlas pēc iespējas lētāk apskatīt iespaidīgo Islandi, jo cenas šeit, teiksim godīgi, ir augstas. Lētās lidmašīnu biļetes un pēdējās minūtes akcijas – iespēja lieliski pavadīt brīvdienas, pasmelties dvēseles mieru un iedvesmu jauniem darbiem.

Kad ceļot? Piemērotākais laiks, lai ceļotu uz Islandi – augusts. Lai arī klimats šajā salā ir neparedzams, tomēr šajā laikā gaiss šeit ir atspirdzinošs, temperatūra svārstās no  10°C līdz 20°C.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas apreibinās ar savu bagātību: krāsainajā salas galvaspilsētā kultūras pasākumu nudien netrūks. Šeit pat – Reikjavīkas osta. Tā piedāvās pievienoties doties vērot vaļu dejas, bet Hornstrandir pilsētiņa patiks visiem romantikas un miera cienītājiem. Blue Lagoon – ģeotermisko avotu ezers, kurš jāapmeklē ikvienam, kurš ieradies Islandē. Izpētiet geizerus, diženus gliemežvākus un neaizmirstiet paraudzīties debesīs, kuras naktī izgrezno skaistākie Ziemeļblāzmas skati.