Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lētas aviobiļetes uz Azerbaidžānu

Lētie lidojumi uz Azerbaidžānu – Dienvidu Kaukāzu reģionā esošo kontrastu bagāto valsti! Aizbēgt no ikdienas rūpēm, iepazīt un iejusties citā kultūrā, kā arī atpūsties, baudot saules sniegtos baudījumus – viss, kas neieciešams, vēloties padarīt dažādāku savu dzīvi… Azerbaidžāna – neatstās vienaldzīgu nevienu, kas šeit būs ieradies. Apmeklējot Baku, sajutīsit steidzīgā laika tecējumu, bet valdzinošie Gobustānas skati to padarīs lēnāku un atgādinās par neaizmirstamu mirkļu pievilcību. Lētās lidmašīnu biļetes no Rīgas uz Azerbaidžānu – nešaubīgi ceļojam!

Kādēļ ceļot? Tā ir valsts ar savu raksturu un harizmu. Aizraujošā modernā Baku pasaule un pilsētas Gendže vēsturiskie pieminekļi liek iemīlēties tik kontrastu bagātajā un omulīgajā valstī. Gobustānas provincē esošie vulkāni apburs ar savu maģiju. Tā ir ļoti reta dabas parādība, kas plaši izplatīta Azerbaidžānā. Lētās pēdējā minūtes lidmašīnu biļetes, akcijas un atlaides sniegs iespēju pašiem pārliecināties par Azerbaidžānas skaistumu!

Kad ceļot? Klimats Azerbaidžānā pārsteidz – no aprīļa līdz jūnijam jūs lutinās skaidra debess, bet karstie vasaras laikapstākļi liks iejusties bagātīgajā un atslābinošajā brīvdienu laikā Azerbaidžānā!

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas Azerbaidžānā – īsta svētlaime visiem ceļotājiem! Šeit nudien ir ko apskatīt, lai būtu vieglāk visu orientēties, iesakām neaizmirst – karte ir lieliskākais palīgs! Minēsim dažas īpašākās vietas, kuras vilina ziņkārīgos tūristus. Baku – valsts galvaspilsēta, bagāta ar objektiem, kas liecina par senatnīgo vēsturi, tāpat ar modernās pasaules elementiem un izklaidēm. Savukārt otras lielākās Azerbaidžānas pilsētas Gendžes arhitektūra liecina pat par XI gadsimta laikiem. Dodoties tālāk no galvenajām valsts pilsētām, daba hipnotizēs ar savu izteiksmīgo, zaļojošo un mieru pulsējošo ainavu. Piedzīvojumi un iespaidi ir garantēti!Azerbaidžāna pilsētas, kuras varētu Jums patikt