Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Maroka

Lētie lidojumi uz Maroku – piedzīvojumu un iespaidu bagātu vietu. Šai valstij, savas apbrīnojamās unikalitātes dēļ, jābūt visu ceļotāju sarakstos. Vēsture liecina, ka jau no seniem laikiem Austrumāfrikas iedzīvotāji sargājuši valsts neatkarību un tradīcijas. Marokāņi ir draudzīgi un izpalīdzīgi cilvēki, tādēļ labprāt pastāstīs neticamus stāstus par šo īpašo valsti. Lēto lidojumu sabiedrības piedāvā iespēju iegūt neaizmirstamu pieredzi dodoties ceļojumā uz saulaino Maroku.

Kādēļ ceļot? Eksotiskākā Austrumāfrikas valsts apbur ar savu tuksneša spēku, kontrastu pilno virtuvi un kņadas pilnajām pilsētām. Marokā jums būs iespēja ne vien atpūsties zeltainajās pludmalēs, bet arī aktīvi pavadīt brīvdienas, izmēģinot ūdens sporta izklaides vai lidojot ar paraplānu. Atslābinieties – tas ir jūsu laiks, kuru nekad neaizmirsīsit. Pateicoties lētajiem lidojumiem, pēdējās minūtes atlaidēm un akcijām piešķiriet pievilcību savām brīvdienām.

Kad ceļot? Piemērotākais laiks, lai dotos uz Maroku ir no februāra līdz aprīlim, jo šajā laikā gaisa temperatūras stabiņš svārstīsies no 20°C  līdz 27°C, bet naktis būs atspirdzinoši vēsas.

Ko apskatīt? Brīvdienu laikā Marokā laiks nevilksies garumā – šeit ir pilns ar apmeklētākajām vietām. Šajā gadījumā karte būs jūsu ceļojuma labākais palīgs. Rabatā – galvaspilsētā, iegriezieties kādā no vietējām kafejnīciņām un nogaršojiet B‘ssara. Apmeklējiet Marakešu – austrumnieciskāko Marokas pilsētu un pārsteidziet sevi ar iespaidīgām, rakstiem klātām ēkām, bet Atlas Mountains apburs ar ainavām un neaptveramām tālēm. Lētie lidojumi uz Maroku – tieši tas, ko meklējāt!