Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lēti lidojumi uz Maķedoniju – kalnaino Balkānu valsti! Neaizmirstami mirkļi un elpu aizraujoši dabas skati – vispiemērotākais raksturojums ceļojumam! Lēto lidojumu sabiedrību piedāvātās akcijas, zemas cenas, kā arī atlaides pārsteidz savus klientus, savukārt pēdējās minūtes biļetes pazūd zibenīgi.

Kādēļ ceļot? Iepazīstiet valsts vēsturi, kas noslēpumaini caurvijusies ar romiešu, grieķu un osmāņu kultūru. Ieraugiet bagātīgo reliģisko mantojumu: klosterus, mozaīkas un freskas. Sagatavojieties, lielākais Balkānu tirgus, jauki restorāniņi, maķedoniešu mūzika, dejas, vietējā ražojuma vīns, kā arī tradicionālie ēdieni padarīs Jūsu ceļojumu neaizmirstamu.

Kad ceļot? Kliamats – subtropu. Vasarā laika apstākļi ir karsti un sausi, bet ziemā gaisa temperatūra spēcīgi krītas, taču, ir lieliski piemērota ceļošanai ar slēpēm, tāpat citiem ziemas sprta veidiem.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas apdullina ceļotājus. Aizceļojiet uz skaisto, UNESCO mantojuma sarakstā esošo, Ohrid pilsētiņu, kas iemitinājusies Ohrid ezera krastā. Šeit no uzkalna paveras elpu aizraujoša panorāma. Turpat līdzās – galvaspilsēta Skopkje. Kanjoni, parki, kalni, vecpilsēta un arhitektūras pieminekļi liks vēlreiz atgriezties! Tiesa, neaizmirstiet Tetovo! Šeit varēsit atpūsties ne tikai vasarā, bet arī ziemā. Tas viss un vēl vairāk gaida pasakainajā Maķedonijā! Maķedonija pilsētas, kuras varētu Jums patikt