Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lēti lidojumi uz Serbiju – īpašo Balkānu republiku dienvidaustrumu Eiropā. Atklājiet valsts vēsturi, nacionālo mūziku. Iepazīstiet tradicionālos ēdienus, temperamentīgos vietējos, kā arī ieraugiet brīnišķīgus arhitektūras pieminekļus. Lēto lidojumu sabiedrības pastāvīgi piedāvā iegādāties lidmašīnu biļetes internetā, katru gadu ceļotājus priecē jaunas akcijas, atlaides un zemas cenas.

Kādēļ ceļot? Serbija acumirklī iekaros Jūsu sirdi. Ezeru bagātība, Donavas upe iepazīstinās ar dabas īpatnībām, savukārt arhitektūra, muzeji, galerijas, vēsturiskās vietas izgreznos Serbijas krāsaino kultūras gleznu. Vietējie iedzīvotāji liks smaidīt – viņi ir silti un draudzīgi. Šeit ārkārtīgi augstu tiek vērtētas valsts tradīcijas, futbols un mūzika.

Kad ceļot? Serbijas klimats ir ļoti dažāds. Kalnos ir vēsi, līdzenumos – silts. Vasarā tūristus lutina karstas un mitras dienas, ziemā gaisa temperatūra pamatīgi nokrītas, sals min uz pirkstgaliem. Optimālākais laiks ceļojumam – rudens. Šajā laikā biļešu cenas ir zemas un tiek piedāvātas akcijas.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas – Serbijas interesanto lietu karte! Ceļot apkārt valstij visjautrāk ir ar seniem vilcieniem vai automašīnu. Pirmā pieturas vieta – Belgrade. Pastaigājieties pa jauko galvaspilsētas monmartru – Skadarliju. Apmeklējiet Nikola Teslas muzeju, tāpat zooloģijas dārzu. Dodieties pie Drinas upes un noskaidrojiet, ar ko tā tik īpaša. Aizceļojiet uz Novi Sad – tas ir kultūras un industriālais centrs, kurā notiek vētraini mūzikas festivāli. Fiksējiet mirkļus, fotogrāfijas būs kā suvenīrs mājiniekiem, brīvdienas kļūs par neaizmirstamām!Serbija pilsētas, kuras varētu Jums patikt