Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lēti lidojumi uz Luksemburgu – ar iespaidīgām pilīm slaveno grāfisti! Tiem, kas runā franču, vācu vai luksemburgiešu valodā nebūs grūtību ceļojot, jo valstī ir trīsvalodība. Lēto lidojumu sabiedrības piedāvā dažādas akcijas, kas bieži patīkami priecē klientus un tādēļ ceļojums kļūst vēl patīkamāks.

Kādēļ ceļot? Baudiet miera oāzi Luksemburgas grāfistes dabā. Tādas pilsētas kā Müllerthal, Echternach un Clervaux pārsteigs ar savu jaukumu un pilsētnieku viesmīlību. Obligāti jāredz hercogistes galvaspilsēta – tas ir svarīgs Eiropas ekonomikas centrs.

Kad ceļot? Valstī virmo zemienes klimats. Hercogistes gaisa temperatūra ir gana maiga un mitra – lieliski piemērota pastaigām pa pasakainām pilīm un atpūtai dabā. Siltākie mēneši – jūlijs un augusts, šajā periodā temperatūra sasniedz 26°C.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas – baudījums tūristiem. Pasūtiet vīna tūri, apmeklējiet jazz mūzikas festivālus, kas norisinās vasarā. Ceļojiet pa smalkajām pilīm un sajūtiet viduslaiku auru! Ceļotājiem, kas noskaņojušies sportiski, iesakām kāpšanu klintīs – n virsotnēm paveras lieliski panorāmas skati. Neaizmirstiet iegriezties nacionālajā mākslas un vēstures muzejā, Lielhercoga Žana modernās mākslas muzejā. Iegādājieties karti – tā kļūs par labāko draugu un neļaus apmaldīties Luksemburgas pilsētiņās.Luksemburga pilsētas, kuras varētu Jums patikt