Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lētas aviobiļetes uz Apvienotiem Arābu Emirātiem

Lētie lidojumi uz bagātībā zaigojošajiem Apvienotajiem Arābu Emirātiem! Tā ir visbrīnišķīgākā vieta brīvdienām – šajā sapņu nostūrītī ir bezgala daudz pludmales, apmeklētākās vietas un ekstremālā sporta cienītājus aizraujošas izkliedes. Lai piepildītos sapnis par neaizmirstamām brīvdienām, piedāvājam izmantot lēto lidojumu sabiedrību piedāvātās biļetes un apmeklēt vienu no pasaules iespaidīgākajām valstīm. Kūrorti jūsu rīcībā.

Kādēļ ceļot? Sapņojat par atpūtu saulainās pludmalēs? Esat gatavi uz kamieļa muguras šķērsot plašos tuksnešus? Urrā! Apvienotie Arābu Emirāti ir pārbagāti ar visdažādākajām izklaidēm, tādēļ laiks šeit nevilksies garumā, bet piedzīvojumi paliks atmiņā uz visiem laikiem. Sajūtiet zem kājām čabošās smiltis, atvēsinieties ar silto jūras ūdeni un paraugieties augšup allaž zilajās debesīs – dvēseles miers garantēts! Atpūtu un izklaides Apvienotajos Arābu Emirātos piedāvājam izmēģināt izmantojot pēdējās minūtes atlaides un akcijas.

Kad ceļot? Ceļojums uz AAE – lielisks risinājums, lai dažādotu garo ziemas sezonu Baltijā. Piemērotākais laiks, kad plānot ceļojumu ir no oktobra līdz aprīlim, jo šajā laikā klimats nebūs pārlieku karsts. Termometra stabiņš svārstīsies no 24°C līdz 30°C.

Ko apskatīt? Viena no progresīvākajām Austrumu pilsētām ir AAE galvaspilsēta – Abū Dabī. Tā ir bagāta ar zaļojošu dabu un senu arhitektūru. Obligāti apskatiet Sheikh Zayed Grand Mosque un “krītošo” Capital Gate. Uzkāpiet Jebel Hafeet un papriecējiet acis ar brīnišķīgiem skatiem no otra augstākā kalna Apvienotajos Arābu Emirātos. Ja dodaties uz Dubaiju, ienirstiet atpūtas un izklaižu jūrā – mākslīgas salas, tirdzniecības centri un brīnišķīgas pludmales gaida jūs! Karte rokās – lielisks palīgs vēloties secīgi apmeklēt vēlamās vietas!Apvienotie Arābu Emirāti pilsētas, kuras varētu Jums patikt