Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Rumānija

Lētie lidojumi uz Rumāniju – Eiropas dienvidaustrumos esošo valsti. Ar zaļi mirguļojošiem dabas segumiem klātais pasaules stūrītis pārsteigs ar savām apmeklētākajām vietām, atslābinošo ceļojuma laiku un priecēs ar viesmīlīgo iedzīvotāju draudzīgumu. Kādēļ gan nepadarīt savu ikdienu dažādāku? Radiet iespēju saredzēties ar seniem draugiem vai padariet ciešākas attiecibās ar tuviniekiem. Ceļojumi ne vien satuvina, bet ļauj arī pasmelties vairāk zināšanu, piedzīvot neaizmirstamus notikumus un lieliski pavadīt laiku! Lētās lidmašīnu biļetes un pēdējās minūtes akcijas, kā arī atlaides sniegs iespēju visu to īstenot!

Kādēļ ceļot? Kādēļ ne? Rumānija – tā ir vieta, kurā savu brīvdienu laiku izdosies saplānot ikvienam. Šis, ar pilīm bagātais pasaules stūrītis ļaus sajusties kā īstiem valdniekiem un ne velti – jūs tiešām būsit savu brīvdienu karaļi un karalienes… Rumānijas galvaspilsēta un lielākā pilsēta ir Bukareste, ar Drakulas pili slavena ir pilsēta Brašova, viduslaiku auru izstaro pilsēta Sibiu. Lētās lidmašīnu biļetes sniegs iespēju ceļot uz Rumāniju un iepazīt jaunas vietas, kultūru un piedzīvot bezgala daudz notikumu!

Kad ceļot? Labākais laiks, kad doties uz Rumāniju ir atkarīgs no ikviena ceļotāja vajadzībām – maijs sola ar krāsainiem ziediem klātas dabas ainavas, jūnijs-augusts saulainas un patīkamas dienas, bet decembris-marts būs piemērots ikvienam, kas mīl kalnu slēpošanas sportu, jo šajā laikā ar baltu sniegu klātie kalni sniegs iespēju izmēģināt sevi šajā sportā.

Ko apskatīt? Apmeklētāko vietu Rumānijā tiešām netrūks, tāpēc sagatavojiet karti, atzīmējiet vietas, kuras vēlaties apskatīt un dodamies ceļojumā! Maršrutu sākam ar vizīti uz valsts galvaspilsētu – Bukaresti. Parlamenta ēka, Cismigiu dārzi, Stavropoleos baznīciņa, Triumfa arka, Revolūcijas laukums un tas viss jūs gaidīs Rumānijas lielākajā pilsētā! Drakulas pils, kuru slavenu padarījis rakstnieks Bram Stoker, smalkumu un eleganci pulsējošā Peles pils un ar gotisko stilu pievilcīgā Corvin Castle piešķirs jūsu brīvdienām neparastu valdzinājumu.Rumānija pilsētas, kuras varētu Jums patikt