Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Kambodža

Lētie lidojumi uz Kambodžu – vai spējat noticēt? Pie Taizemes līča esošā valsts robežojas ar Laosu, Vjetnamu un Taizemi. Tā ir vieta, kurā jūsu brīvdienas iegūs sevišķu nokrāsu – svētnīcu bagātība un to skaistums apburs un liks ikvienam iemīlēties šajā brīnišķīgajā pasaules nostūrītī. Lēto sabiedrību piedāvātās lidmašīnu biļetes – iespēja doties uz aizraujošo Kambodžu!

Kādēļ ceļot? Khmeru iedzīvotāju dzimtene valdzina ar savu unikalitāti – neparastā kultūra un citādāks dzīves veids aizraus. Šī valsts apburs ar saviem dabas skatiem, vēsturisko mantojumu un nomierinās ar omulīgu atmosfēru. Interesantas un apmeklējamas vietas šajā valstī apdullinās ar citādiem arhitektūras risinājumiem, nekā mums tas pierasts – ar svētnīcām slavenais pasaules nostūrītis iepazīstinās ar hinduismu, budismu un interesanto Kambodžas kultūru. Lētās pēdējās minūtes biļetes, akcijas un atlaides sniedz iespēju apmeklēt vēl neredzētu Kambodžu!

Kad ceļot? Kambodžas klimats – tropisks. Šajā valstī raksturīgas mitrās un sausās sezonas – ceļot lētāk iesakām no maija līdz oktobrim, jo šajā laikā valstī ir mazāk tūristu un cenas tik ļoti nekož, bet tiem, kas mīl karstas vasaras dienas, tas būs lielisks laiks izbaudīt tieši tādus laikapstākļus.

Ko apskatīt? Visu! Nacionālā Phnom Penh lidosta ir apmetusies netālu no pilsētas centra, tādēļ, izmantojot interesanto transporta līdzekli tuk tuk vai taksi, ātri sasniegsit galvaspilsētas sirdi. Līdzās Mekonga ir Tonle Sap upei esošā pilsēta aizraus ar sniegtajiem baudījumiem – Nacionālais mākslas muzejs, kurā eksponāti tiek glabāti no pat IV gadsmimta, no jebkuras pilsētas vietas redzamā Wat Phnom vai Sudraba pagoda, ko vietējie dēvē par Preah Vihear Preah Keo Morokat. Lētie lidojumi uz Kambodžu vilina tūristus un piepilda sapņus iepazīt šo zemi!