Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lēti lidojumi uz Moldāviju – kontrastu bagāto dienvidaustrumu Eiropas valsti! Vietējie iedzīvotāji jūs sagaidīs silti un viesmīlīgi, ļaus ikvienam tūristam sajust īstenu brīvdienu atpūtu. Nav noslēpums, ka lēto lidojumu sabiedrības nepārtraukti pārsteidz ceļotājus ar lētu biļešu piedāvājumiem un akcijas kļūst teju vai par ikdienu.

Kādēļ ceļot? Ieraugiet Moldāvijas Republikas galvaspilsētu – Kišiņevu. Tajā esošā zaļo parku un skaidro ezeru bagātība ir pārsteidzoša. Neaizmirstiet par ciemakukuļiem – pārvediet izslavētos vīnus vai aromātisko konjaku. Iepazīstieties ar mazpazīstamo Moldāvijas kultūru, vēsturi un vietējiem iedzīvotājiem, pagaršojiet tradicionālos ēdienus jaukos vietējo restorāniņos.

Kad ceļot? Moldāvijas klimats – ceļošanai piemērots visa gada garumā. Vasarā šeit ir karsts, savukārt ziemā laika apstākļi ir tīkami. Aizceļot nav sarežģīti, jo lētās pēdējās minūtes biļetes priecē visu gadu.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas – neatdalāma ceļojuma daļa! Apmeklējiet čigānu pilsētu – Soroku ar greznām mājām, Ginesa rekordu grāmatā ierakstīto lielāko vīna glabātuvi, kurā ir vairāk par 2 miljoniem ekskluzīva vīna pudeļu. Lielu iespaidu atstāj memoriāls karā kritušajiem kareivjiem, kurā visu laiku skan mūzika un dežurē goda sardze. Tiem, kas vēlas sajust pilsētas kņadu, iesakām apmeklēt Kišiņevas tirgu, kurā varēsit iegādāties dažādus ēdienus, kā arī ciemakukuļus. Neaizmirstiet, ka karte, kuru atradīsit lidostā, kļūs par jūsu ceļojuma labāko palīgu.