Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lēti lidojumi uz Izraēlu! Tā ir Svētā Zeme, kuru obligāti jāierauga! Pilsētas pārsteigs ar savu arhitektūru un kultūru, cilvēki – ar etnisko bagātību, tādēļ ceļojums būs neparasts. Lēto lidojumu sabiedrības piedāvā akcijas un lētas biļetes brīnišķīgām brīvdienām.

Kāpēc ceļot? Sarkanā un Nāves jūra ļaus ievilkt elpu no darbiem un izbaudīt ūdens sniegto baudījumu, savukārt gardēžu garšas kārpiņas lutinās tikko izceptas pitas, hummus, falafeļi un citi tradicionālie ēdieni. Neaizmirstiet Izraēlas vēsturi – šī civilizācija aizved tūkstoš gadu senatnē un ļauj ieraudzīt autentiskas vietas. Apmeklējiet vēsturisko pilētu – Jeruzalemi, izpētiet bohēmisko Haifu un galvaspilsētu Telavivu, kas nekad nesnauž. Ciemakukulim pārvediet aromātiskās garšvielas vai Nāves jūras produktus.

Kad ceļot? Valsts klimats ir sauss un silts, taču ziemas laikā gaiss kļūst drēgns un vēsāks. Šajā sezonā lidojumi ir itin lēti un ceļojums vēl vairāk piemērots jauniem iespaidiem.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas nudien ir brīnišķīgas! Iesakām apmeklēt svēto Raudu Sienu, Telavivā esošās mākslas galerijas un vietējos restorāniņus, aizceļot uz Bībeles pilsētu Betlēmi vai doties Piligrimu ceļojumā. Tāpat nedrīkst aizmirst Palestīnas valsti, kuru tiek apdzīvot no pat paleolīta laikiem. Šo teritoriju veido pat divas Izraēlas atšķirtas teritorijas: Gazas sektors un Rietumu krasts. Tie, kas izslāpuši pēc izaicinājumiem un adrenalīna, varēs doties iespaidīgā reliģiskajā tūrē. Atgādinām, ka lidostā pilnīgi noteikti atradīsit karti, kura Jums palīdzēs ceļot un nenomaldīties no mērķa!