Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Slovākija

Lētie lidojumi uz Slovākiju – kalnaino Centrāleiropas austrumu daļā esošo valsti. Saplānojiet neaizmirstamas brīvdienas valdzinoša dabas skaistuma ielenkumā, ar diženām kalnu virsotnēm un apmeklējamo vietu bagātību! Jums šeit neradīsies jautājumu, kurp doties, ko apskatīt un, ko izmēģināt – šī valsts uz katra soļa liks jums piedalīties neaizmirstamās norisēs. Izglītojošie un atpūtas ceļojumi – vārti uz lieliskām brīvdienām, tādēļ lētie lidojumi, pēdējās minūtes akcijas un atlaides ir tieši jums!

Kādēļ ceļot? Kaut reizi ieraudzīt Slovākijas augstos kalnus ir obligāts Pienākums. Apmeklējiet Augsto Tatru nacionālo parku un dziļi ievelciet elpu… Svaigs un atspirdzinošs tīras dabas gaiss liks jums atslābināties un atgūt spēkus gaidāmajiem piedzīvojumiem Slovākijā. Izglītojošo ceļojumu cienītājus šī valsts pārsteigs ar savu bagātīgo izklaižu piedāvājumu – ekskursijas pa kalnu virsotnēm un neaizmirstami skati, iepazīšanās ar Slobodas stalaktītu – stalagmītu alās esošo pazemes pasauli, pārgājiens uz Mala Studena ieleju, kurā ūdenskritumu šalkoņa skanēs kā dzīva dabas mūzika.

Kad ceļot? Lēto lidojumu sabiedrības piedāvā apmeklēt Slovākiju pavasarī, kad tā pārsteigs ar savu daudzkrāsaino ziedu bagātību un patīkami dzestro gaisu. Rudens sezona apdullinās ar savām raibajām koku frizūrām un maģiskas rīta miglas ieskauto dabu. Slēpošanas sporta cienītājus aicinām ierasties ziemas sezonā! No decembra līdz janvārim bagātīgi snieg, bet gaisa temperatūra svārstās no 5°C līdz -10°C.

Ko apskatīt? Slovākijā lidostu netrūkst – tik izvēlieties virzienu, galvenās vietas, kuras vēlaties apmeklēt un ceļojiet! Slovākijas rietumu daļā jūs gaidīs valsts galvaspilsēta – Bratislava, kura bagāta ar sevišķi izteiksmīgu arhitektūru. Apmeklējiet Bratislavsky pili un tajā esošo muzeju. Zzemajos Tatros esošajā Demanovskas ielejā iespējams nolaisties veselā pazemes pasaulē – iesakām apskatīt Slobody alu, kas tiek dēvēta par vienu no skaistākajām visā Eiropā. Banska Štiavnica pilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, tā pārsteigs ar savu unikalitāti – iepazīstieties ar tās vēsturi, dodoties uz kalnraču muzeju zem klajas debess.