Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Japāna

Lētie lidojumi uz Japānu – vai spējat noticēt? Par austošās saules pilsētu titulētā vieta gaida visus, kas sailgojušies pēc ceļošanas sajūtām… Unikāla kultūra, mežonīgas dabas skati un ar noslēpumainību aizraujošā Japāna, iemitināsies ikviena ceļotāja sirdī – jau tikko ierodoties, nevarēsit atturēties apskatīt vairāk un vairāk! Uz salas apmetusies valsts sniegs plašu apmeklējamo vietu sarakstu, kas ar visdažādākajām krāsām padarīs raibu jūsu ceļojuma karti… Lētās lidojumu biļetes – iespēja ieraudzīt mūsdienīgu, bet vienlaikus senatnes tradīcijām piesātināto Japānu. Lidojam Austrumāzijas virzienā iepazīties ar unikālo saules zemi!

Kādēļ ceļot? Kādēļ gan ne? Japāna – viens no pasaules virzieniem, kam vienkārši jābūt ikviena uzticama ceļotāja sarakstā! Osakas, Kioto, Tokijas apmeklētākās vietas lieks iemīlēt Japānu. Valsts, kura pirmā no rīta sāk glāstīt ar saules stariem, pievelk tūristus pulkiem, bet lidmašīnu biļešu akcijas un atlaides internetā sniedz iespēju ātrāk apmeklēt šo valsti. Sapņojat ceļot Japānas virzienā lētāk? Sakravājiet ceļojuma čemodānus un noskaņojieties iespaidiem un piedzīvojumiem bagātām brīvdienām!

Kad ceļot? Piemērotākais laiks, lai ceļotu uz Japānu, ir pavasaris, jo tad gaisa temperatūra ir vispiemērotākā ziņkārības pilniem ceļojumiem – termometra stabiņš var kāpt līdz 25°C, bet lietus iespējamība ir neliela.

Ko apskatīt? Tikko ieradušies lidostā, esiet gatavi notikumiem bagātām brīvdienām! Japānas gastronomija, draudzīgi vietējie iedzīvotāji, neredzētas dabas ainavas, iedvesmojošas apmeklētākās vietas un vēl vairāk gaida jūs Japānā…Zelta Paviljons (Kinkaku) – budistu svētnīca, Imperatora Pils, Tokijas tornis, Kamakura pilsētā esošā Budas statuja, augšāmcēlusies un atguvusies Hirošimas pilsēta… Brīvdienas Japānā liks aizmirst steidzīgo laiku un ikdienas rūpes! Lidojam!