Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lētas aviobiļetes uz Bulgāriju

Lēti lidojumi no Latvijas uz Bulgāriju – atpūtas oāzi Balkānos! Leto lidojumu sabiedrības piedāvā akcijas un iespaidīgas atlaides biļetēm internetā. Pēdējās minūtes lidojumu piedāvājumi – lieliska iespēja ieraudzīt valsti, kurā sastopas Austrumi un Rietumi. Nešaubieties, traucieties neaizmirstamā ceļojumā!

Kādēļ ceļot? Šeit aizvien gruzd senās tradīcijas un kultūra ir neparasti dzīvīga. Baznīcu un muzeju, klosteru un arhitektūras pieminekļu bagātība neļaus pievērt acis. Ar austrumu motīviem izgreznotās ēkas pastāstīs par bulgāriešu tradīcijām un ieražām. Melnā jūra, kas apskalo valsts krastus, atveldzēs ceļotājus karstā vasaras dienā.

Kad ceļot uz Bulgāriju? Populārākais laiks – vasara. Gaisa temperatūra sasilst līdz +35°C un ceļotāji priecājas par ūdens sniegtajām baudām. Ziemā klimats ir bargāks, taču temperatūra nenokrīt zemāk par 0°C.

Ko apskatīt Bulgārijā? Apmeklētākās vietas – neatņemams ceļojuma daļa. Nesebara, Varna, Albena, Burgasa vai Zelta kāpas – kūrorti, kas būs lieliski piemēroti atpūtai pie jūras un rehabilitācijai minerālūdeņos. Saulainā pludmale ir jauniešu iecienīta vieta: kafejnīcas, klubi un vienmēr draudzīgi vietējie. Desertam – Sofija – ne vien Bulgārijas galvaspilsēta, bet arī kultūras centrs, kas bagāts ar muzejiem un arhitektūras pieminekļiem.Bulgārija pilsētas, kuras varētu Jums patikt