Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lētas aviobiļetes uz Baltkrieviju

Lēti lidojumi uz Baltkrieviju! Iegriezieties tepat kaimiņos, pārsteidziet sevi ar iespaidīgu arhitektūru, iepazīstiet Baltkrievijas kultūru un tās vēsturi. Akcijas, atlaides un pēdējās minūtes ceļojumu piedāvājumi palīdzēs organizēt brīvdienas daudz ātrāk un vienkāršāk.

Kādēļ ceļot? Baltkrievija ir slavena ar iedzīvotāju draudzīgumu un siltumu, tādēļ, iepazīstoties ar vietējiem – neiepazītu vietu un dažādu nacionālo ēdienu degustēšanas tūre garantēta.

Kad ceļot uz Baltkrieviju? Ziemā laika apstākļi pārsteidz ar lielu sniega daudzumu, tādēļ, tiem, kas vēlas ceļot šajā gadalaikā, ieteicams no skapja izvilkt kažokādas! Savukārt tie, kas ceļo vasarā, zina, ka gaisa temperatūra sniedzas līdz 25 °C.

Ko apskatīt Baltkrievijā? Ceļojums pa valsti un apmeklētākajām vietām nepievils. Belovežas gārša – senākais mežs Eiropā, kuram ir vairāk par 600 gadiem, šeit obligāti jāiegriežas. Neaizmirstiet lielās LDK pilis un UNESCO mantojuma sargātās vietas. Apmeklējiet Minsku, tā pārsteigs ar savu diženumu, alejām un labākajiem muzejiem valstī. Reizēm interesantākās lietas slēpjas tepat līdzās! Ceļo!Baltkrievija pilsētas, kuras varētu Jums patikt