Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Amerikas Savienotās Valstis

Lētie lidojumi uz Amerikas Savienotajām Valstīm. Ikviens ceļotājs ne reizi vien ir pasapņojis par tālo sapņu Ameriku… Brīvdienas šajā valstī ir bagātas ar pārsteigumiem – jūs gaida interesantas pazīšanās un nenovērtējami iespaidi. ASV diženums apreibina, tādēļ lētākai ceļošanai iesakām izpētīt karti un nospraust sev konkrētus virzienus. Siltā Maiami vai dzīvā Ņujorka? Lētās aviobiļetes uz reibinošo Ameriku – aicinājums iepazīt pasauli!

Kādēļ ceļot? Ceļojums uz Amerikas Savienotajām Valstīm ir aicinājums tiem, kuriem patīk dažādība un izvēles iespējas. ASV pašlaik pieder 50 štati – visu apskatīt ir grūti, bet izvēle tiešām ir! Atpūtas un eksotisko ceļojumu cienītājus pārsteigs saulainais Havajas štats, bet mežonīgā Teksasa priecēs ar savu unikālo dabu. Lētie lidojumi, pēdējās minūtes akcijas un atlaides sniegs iespēju ienirt Amerikas plašumos.

Kad ceļot? Klimats un gaisa temperatūra ir atkarīgi no vietas, kuru vēlēsities apmeklēt. Karstā Kalifornija un Havajas pārsteigs ar savām saulainajām dienām, bet Ņujorka un Mančestra  ar pavasarīgo dzestrumu un melanholisko rudeni.

Ko apskatīt? Amerikas Savienotās Valstis bagātas ar piedzīvojumiem un neticamiem stāstiem. Alkstat atpūsties un aizmirst par laiku? Ceļojiet uz Havaii – izbaudiet karstās saules vannas pludmalēs un paturiet atmiņā Waimea Canyon State Park skatus. Ceļojot pa Amerikas rietumu daļu, neaizmirstiet apmeklēt Vašingtonu, bet austrumos jūs gaidīs Ņujorka un Florida. Lētie lidojumi uz neatkārtojamo Ameriku – nav ko gaidīt!