Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Honkonga

Lētie lidojumi uz Honkongu – izaicinājums iepazīt interesanto Āzijas krastu! Cik gan piņķerīga, bet interesanta ir šī pasaules stūrīša, un vienlaikus liela tūrisma centra, vēsture… Ilgāk, nekā pusotru simtgadi bijusī Lielbritānijas kolonija, Honkonga 1997. gadā kļuva par Ķīnas Tautas Republikas (Ķīnas) speciālo administratīvo teritoriju un tagad veiksmīgi saglabā savu autonomiju, pierādot savu spēcīgo valsts pārliecību. Honkonga pārsteidz ne vien ar savu vēsturi, bet arī ar nosaukuma izcelsmi – šī valsts ķīniešu mandarīnu valodā tiek dēvēta par Xiānggǎng, kas, iztulkojot, nozīmē “Smaržīgā osta”. Vat gan tas nav aizraujoši? Lētās lidmašīnu biļetes uz Sangangu (Honkongu) – lieliska iespēja ieraudzīt pārsteidzošo valsts dzīvi tuvāk!

Kādēļ ceļot? Viss Honkongas speciālais administratīvais reģions ir sadalīts trīs daļās – Honkongas sala, Kaulūna reģions un Jaunā teritorija. Šīm daļām pieder 1 rajoni, ieskaitot arī visas tajā esošās saliņas. Bezgala daudz skaitļu, vai ne? Honkonga izceļas ne vien ar savu aizraujošo vēsturi, bet arī ar savu savpato virtuvi, valdzinošo dabu, interesantiem arhitektūras risinājumiem… Lēto lidojumu sabiedrības piedāvā pēdējās minūtes akcijas un atlaides biļetēm internetā visiem tiem, kas vēlas pārvest pilnu čemodānu ar iespaidiem no vienreizējās Honkongas. Ceļojam!

Kad ceļot? Labākais laiks, lai dotos uz Honkongu ir no oktobra līdz decembrim, jo tad nav tūristu pieplūdums un tas ļaus ērtāk un lētāk apceļot Honkongu. Gaisa temperatūra šai laikā arī ir pievilcīga – siltas dienas bez nokrišņiem padarīs jūsu brīvdienas lieliskas.

Ko apskatīt? Meklējot informāciju par Honkongu, pamanīsit, ka tās lidosta ir atzīta par labāko pasaulē. Kādēļ? Honkongas starptautiskajā lidostā, kurai ir liela nozīme pasaules mērogā, pastāvīgi verd dzīve – apkalpošanas kvalitāte un ērtības garantētas! Sasniegt galvenās tūristu apmeklētākās vietas no lidostas varēsit ar autobusa palīdzību. Tā kā Honkongas apmeklētākās vietas ir izbārstījušās pa visiem valsts reģioniem, vēlamies atgādināt – karte būs labākais draugs ceļojuma laikā. Apskatiet Honkongas salu, dodoties uz Victoria Peak – panorāma, kas pavērsies, aizraus elpu, bet Lantau Island esošā Disneyland’a radīs īstu pasaku tiem, kas ieradušies ar ģimeni. Vai esat gatavi ceļojumam uz Honkongu?