Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lēti ceļojumi uz Andoru

Lēti lidojumi uz Andoru – liliputa lieluma Eiropas valsti! Lai gan valsts ir itin mazītiņa, tā ir ceļotāju un tūristu iemīļota. Tā visus aizrauj ar savu dabu, arhitektūru, piligrimu apvidiem un festivāliem, Andorā pulsē dzīvība. Lēto lidojumu sabiedrības aicina iegādāties biļetes internetā tiek piedāvātas zemas cenas, tādēļ nekavējieties – ceļojums un brīvdienas Andorā būs neaizmirstamas!

Kādēļ ceļot? Andora ir slavena ar labākajiem slēpošanas kūrortiem Eiropā. Piedzīvojumu meklētāji un slēpošanas entuziasti šeit sastopas, lai papriecātos par augstumos iemitinājušos galvaspilsētu. Andora ir mīlīgi novietojusies starp Franciju un Spāniju, tādēļ ceļojuma iespaidus varēsit turpināt ēdot franču radziņus vai dejojot spāņu flamenko.

Kad ceļot uz Andoru? Valsts klimats – piejūras. Vasaras ir karstas, gaisa temperatūra sasniedz 27°C. Ziemā gaisa temperatūra krītas un piesalst, tad tā ir lieliski piemērota ziemas sportam: slēpošana, jautrības ar sniega auto un ragavām būs īstena izklaide.

Ko apskatīt Andorā? Apmeklētākās vietas – apdullinoša krāšņumu karte. Dodieties uz valsts galvaspilsētu Andorra la Vella un atpūtieties tajā esošajā lielākajā Eiropas SPA kompleksā Centre Termolúdic Caldea. Baudiet ainavas pilsētas laukumā – Plaça del Poble. Iepirkšanās staigājot pa pilsētas galveno ielu būs īsts baudījums, varēsit pārvest ciemakukuļus mājiniekiem. Neaizmirstiet izmēģināt arī labākos slēpošanas kūrortus – Vallnordbei bei Grandvalira.