Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Čehija

Lēti lidojumi uz Čehiju – Eiropas kontinenta centru! Ceļojumus uz Čehiju iecienījušas ne tikai ģimenes, bet arī jaunieši – neizsakāma entuziasma piepildīti ceļotāji, tāpēc nopirktā lētā lidmašīnas biļete atnesīs Jums nenovērtējamu pieredzi un iedvesmu.

Kādēļ ceļot? Šī valsts apmeklētājus priecē ar dinamiskām ainavām: alas, klintis, kalni un ūdens tilpnes padarīs brīvdienas par miera oāzi. Tiem, kas mīl bohēmu, pilsētas kņadu, iesakām apmeklēt galvaspilsētu Prāgu un brīnišķīgo Brno.

Kad ceļot? Brīvdienas pie dabas un patīkama gaisa temperatūra – obligāta kombinācija, tādēļ laika apstākļi vispiemērotākie būs vasarā un rudenī. Ziemā, kad gaisa temperatūra turas ap 0°C, piedāvājam apmeklēt mākslas galerijas un muzejus, nogaršot čehu alu un izbaudīt nacionālo virtuvi.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas – apreibinošas! Sāksim virtuālo tūri!  Kaulu baznīca jeb Sedleces apbedījumu ala – baisi, bet ļoti interesanti. Termiskie baseini – ļaus atslābināties no ikdienas rūpēm vai ekskursijas noguruma. Galvaspilsēta Prāga – priecē ar savu arhitektūras pieminekļu skaistumu un enerģijas piesātināto kultūru. Pilis, kas šeit apmetušās, aizvedīs Jūs uz seniem laikiem, savukārt apmeklējums zooloģiskajā dārzā atsauks atmiņā bērnību. Čehijā ir ne viens vien nacionālais parks, kurā kalni paver skatu uz apdullinoša skaistuma panorāmas un dabas ainavām.