Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lētas aviobiļetes uz Spāniju

Lēti lidojumi uz Spāniju – saulainas un iespaidīgas brīvdienas garantētas! Jūs lutinās silti laika apstākļi, flamenko pasākumi, pārsteidzoši nacionālie ēdieni, apdullinoša daba, spāņu svētki, jūra un neaizmirstama atpūta. Lēto lidojumu sabiedrības piedāvā ceļojuma biļetes internetā visa gada garumā, savukārt akcijas neļaujas pārsteigt pircējus.

Kādēļ ceļot? Ir taču pienākums kaut reizi dzīvē izbaudīt Barselonas auru, tās diženo arhitektūru un saulrietus jūras krastā, ieraudzīt tādas salas un pilsētas, kā Alikante, Fuerteaventura, Maljorka, Tenerife, trakulīgā Ibiza un, bez šaubām, Spānijas galvaspilsēta – Madride, kas ir slavena ar muzeju bagātību.

Kad ceļot? Ceļojumu var plānot visa gada garumā, jo ziemā Spānijā klimats ir maigs un atsvaidzinošs, tādēļ varēsit brīvi ceļot un izpētīt valsts vēsturi. Vasaras laikā tūristu skaits pieaug un gaisa temperatūra kļūst daudz siltāka, tādēļ varēsit atspirdzināties iedzerot spāņu sangriju.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas aizrauj elpu – Pireneju kalni pārsteigs ar panorāmas skatu, Kanāriju salas lutinās ar sauli, Kosta Brava apburs ar savām mazajām pilsētiņām un gardāko paella. Piligrimu ceļš – ceļojums 800 km garumā tiem, kuri vēlas daudz izaicinājumu, piedzīvojumu un slavenus arhitektūras celtnes. Svarīgākais atribūts ceļotājiem – karte – ar to nekad neapmaldīsities. Neaizmirstiet fiksēt mirkļus, fotogrāfijas atgādinās par krāsaino ceļojumu!Spānija pilsētas, kuras varētu Jums patikt