Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Barselona

Lētas aviobiļetes uz Barselonu

Lēti lidojumi uz Barselonu, kontrastu pilno Katalonijas galvaspilsētu.
Pastaigas pa slaveno La Rambla, iespaidi ieraugot Sagrada Familia, sajūtas, kas apņem sperot soli futbola stadionā – tie ir iemesli, kāpēc pārliecinoši sakām „IR VĒRTS“.

Kādēļ ceļot? Kosmopolītiskuma dvēsele, kā arī Antonio Gaudi arhitektūra ir itin būtiski ceļojuma iemesli. Obligāti jāatzīmē, ka Barselona ir pilsēta ar raksturu un moderna pilsēta, kurā atradīsit gan šauras ieliņas, līksmus ielas muzikantus, varēsit pavadīt dienu baudot jūru vai rūpīgi izmeklējot Park Güell.

Kad ceļot? Barselonā siltā sezona sākas maija vidū un beidzas oktobra sākumā. Šajā periodā gaisa temperatūra nudien rada baudījumu, savukārt lēto lidojumu aviokompānijas sniedz lielisku iespēju ceļot: plaša lidmašīnu biļešu izvēle, akcijas, zemas cenas.

Ko apskatīt? Slavenākās apmeklētākās vietas, ticiet, piesaistīs jūsu uzmanību. Neaizmirstiet, ka interesants maršruts – itin būtiski, tāpēc jums vislieliskāk palīdzēs karte. Pēc kartes jautājiet tūrisma punktos. Bet sākumam – daži slavenākie objekti: minētais Guell parks, kā arī Sagrada Familia, Montjuic pakalns un strūklaka, Santa Maria del Mar bazilika, Barceloneta, rajons Gracia, La Casa Batlló, ieliņa El Raval.

Lētas aviobiļetes uz Barselonu

Speciāli maršruta piedāvājumi tiem, kuri dodas uz Barselonu

Ģimenes brīvdienas: atpūta un iespaidi Barselonā ir garantēti! L‘Aquarium de Barcelona – tā ir lieliska vieta, kura ieinteresēs visu ģimeni. Iepazīstieties ar Vidusjūras floru un faunu un apmeklējiet šo muzeju. Apskatiet Güell parku – tas ir Antoni Gaudi radīts veidojums, kas iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un tā rotaļīgums pilnīgi noteikti izkrāsos jūsu ceļojumu ar viskošākajām krāsām. Lētie lidojumi jūsu ģimenei – ceļojiet kopā uz omulīgo Barselonu!

Draugu ceļojums: šajā pilsētā ceļojums ar draugiem – lielisks risinājums jautri pavadīt laiku. Šeit jūs sagaidīs daudzas kņadas ieskautas ielas. Barselona – ballīšu galvaspilsēta, tādēļ iegriezties līdz rītam nerimstošajā Row 14 klubā ir obligāts pienākums. Tā ir Ibizas ballīšu vietu alternatīva Barselonā – izmantojiet iespēju un līksmojiet! Saplānojiet brīvdienu datumu un lēto lidojumu biļetes sniegs iespēju jums un jūsu draugiem apmeklēt izsapņoto Barselonu.

Mākslas cienītājiem: Barselona pārsteigs visu mākslas veidu cienītājus un sniegs iespēju iegūt jaunu pieredzi, apmeklējot pilsētu, kas kļuvusi par lielāko mākslinieku mājām. Šeit dzīvojis Pablo Picasso, Antoni Gaudi un Salvador Dali – viņu mākslas darbi muzejos gaida ikvienu, kuram ir interese par tādiem mākslas virzieniem kā kubisms un sirreālisms. Antoni Gaudi neizsakāmā mīlestība Barselonai atspoguļojas Güell parkā un Romas katoļu baznīcā Sagrada Familia, kura aizvien tiek būvēta. Gotikas rajons, kurš apmeties vecpilsētā, pārsteigs ar savu strikto formu arhitektūru un liks brīnīties ik uz soļa…

Senjoriem: atpūtieties un baudiet Barselonas sniegtos priekus. Apmeklējot pilsētas labākos muzejus un galerijas, neaizmirstiet par Montjuic brīnumaino strūklaku un Las Ramblas – dzīvākās pilsētas ielas. Izmantojiet iespējas, kuras piedāvā bezmaksas ekskursijas un iepazīstieties ar bagātīgo Barselonas vēsturi. Pēc aktīvi pavadīta laika, atpūtirties vietējā restorānā nogaršojot īsto Paella. Lētie ceļojumi uz Barselonu – atjautīga iespēja interesanti pavadīt pelnītas brīvdienas! Dodamies ceļā!

Citas Spānija pilsētas, kuras varētu Jums patikt