Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Portu

Lētas aviobiļetes uz Porto

Lēti lidojumi uz Porto– vienu no senākajām jūras ostām Eiropā. Tā ir pilsēta, kuras nosaukums devis vārdu visai valstij. Tās vēsturiskā vecpilsēta, pateicoties iespaidīgajai arhitektūrai, un UNESCO aizgādniecībā. Viesus bez šaubām apburs iedvesmojošais Porto gars, gastronomiskā meistarība, kā arī nerimstoši pulsējošā kultūra.

Kādēļ ceļot? Tiem, kuriem ir vājība uz kontrastiem, pačukstēsim, ka pilsēta ir baroka, romantisma, gotikas un neoklasicisma stila plīvuru iekauta. Nejokojam, apņems sajūta, it kā jūs būtu atgriezušies dažas simtgades atpakaļ. Tas nudien ir cietoksnis, kas lolo bezgala spēcīgu auru, kas katru gadu pievelk neaptverami lielas ziņkārīgo plūsmas no visas pasaules. Lēto lidojumu sabiedrības pastāvīgi godbijīgi izpilda ceļotāju vēlmes: akcijas, atlaides, biļetes internetā – tieši tas, kas veido ērtus nosacījumus pasaules iepazīšanai.

Kad ceļot? Silta un saulaina Porto pilsēta savus viesus sagaida aprīlī un izvada septembra beigās. Tas ir periods, kad gaisa temperatūra patīkami lutina un ļauj papriecāties par pelnītajām brīvdienām.

Ko apskatīt? Porto... Šeit nepietiks tikai ieraudzīt, nāksies arī sajust. Ieturēta dienvidu Portvīna glāze aizvedīs jūs uz kādu Portugāles provinci, slavenā Lello & Irmao grāmatnīca liks sajusties kā brīnumu valstībā, pastaigas pa Rua Miguel Bombarda ievedī galeriju un mākslas oāzē, savukārt Maria Pia tilts atklās intriģējošu detaļu – to uzcēlis pats Gistavs Eifelis!

Lētas aviobiļetes uz Porto

Citas Portugāle pilsētas, kuras varētu Jums patikt