Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Lisabona

Lētas aviobiļetes uz Lisabonu

Lēti lidojumi uz Lisabonu – krāsaino Prtugāles galvaspilsētu! Šis ceļojums pārsteigs pat tos ceļotājos, kuri apmeklējuši daudzas zemes. Pilsēta un osta pārsteidz ar savu diženumu un izstaro labu auru. Lētas lidojumu biļetes, lai dotos uz valdzinošo Lisabonu, varat iegādāties internetā: akcijas un atlaides pārsteidz pircējus.

Kādēļ ceļot? Baudiet eklektisko, tomēr satriecošo galvaspilsētas arhitektūru, apmeklējiet labākās mākslas galerijas, izmēģiniet ūdens izpriecas, kā arī gardākos nacionālos ēdienus un slavenākos vīnus. Draudzīgie un izpalīdzīgie vietējie ļaus justies kā mājās.

Kad ceļot? Portugāle ir slavena ar savu jūras klimatu. Vasaras laikā gaiss Lisabonā ir karsts un sauss, bet ziema var pat snigt. Ieteicams ceļot rudenī, kad gaisa temperatūra ir +20-26°C.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas padarīs Jūsu ceļojumu neaizmirstamu. Piedāvājam pastaigāties Alfama kvartālā – pagalmos zied ziedi, spilgto mājiņu balkonos žāvējas veļa, savukārt kafejnīciņās un pie strūklakām tērzē vietējie. Apbrīnojiet pilsētas panorāmu, ka aizrauj elpu un saulrietu Miradouro de Santa Luiza terasē. Pavizinieties ar leģendārajiem dzeltenajiem tramvajiem. Belem tornis, São Jorge pils, Atklājēju piemineklis, Jeronīma klosteris, kā arī citas pilsētas slavenības neļaus garlaikoties. Apmeklējiet bezmaksas modernās mākslas Berarda muzeju, kurā ieraudzīsit Picasso un Dali daiļradi. Karte neļaus apmaldīties bruģētajās ieliņas, savukārt tūrisma centrs palīdzēs, ja radīsies jautājumi.

Citas Portugāle pilsētas, kuras varētu Jums patikt