Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Faru

Lētas aviobiļetes uz Faro

Lēti lidojumi uz Faro – ostas pilsētu, kas iemitinājusies Portugāles dienvidos. Faro pilsēta ir Algarves reģiona galvaspilsēta, tās krastus apskalo Atlantas okeāns, pludmales ir smilšainas, garas un platas. Netālu ierīkotā lidosta palīdz ātri un ērti nokļūt pilsētas notikumu centrā. Faro nudien ir populāra, tūrisma uzplūdi kļūst par savdabīgu ikdienu: lēto lidojumu sabiedrības piedāvā pēdējās minūtes biļetes, akcijas un atlaides biļetēm internetā.

Kādēļ ceļot? Daudzi uzskata, ka Faro ir vienkārši ērts piezemēšanās punkts Portugālē. Ir vērts mainīt šādu viedokli: pilsēta ir pārpilna ar apburošu vēsturi, tā pārsteidz ar teātriem un galeriju bagātību. Jums būs iespēja ne vien patīkami un rāmi pavadīt brīvdienas nepārspējama skaistuma pludmalēs, bet arī iepazīties ar pilsētas kultūras izklaidēm: šeit jūs sagaidīs ekscentriskas vietējo kafejnīciņas, interesanti veikaliņi, savdabīgi pilsētas pasākumi. Tās visas ir detaļas, kas Faro pilsētu padara par īstu tūristu magnētu.

Kad ceļot? Atklāsim, ka populārākais laiks, lai viesotos Faro ir no maija līdz oktobrim. Šajā periodā gaisa temperatūra var sasniegt pat 35°C. Klimats, protams, ir maigs piejūras.

Ko apskatīt? Ceram, ka karte jau tiek nepacietīgi bružāta rokās un Jūs jau esat gatavi iespaidīgai ekskursijai: ieraugiet un apbrīnojiet Ria Formosa dabas rezervātu, obligāti apmeklējiet Cidade Velha – senāko pilsētas daļu, jūsmojiet par Castelo de Silves pili un neaizmirstiet iemūžināt senāko katedrāli – Sé de Faro.

Citas Portugāle pilsētas, kuras varētu Jums patikt