Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Ženēva

Lētas aviobiļetes uz Ženēvu

Lēti lidojumi uz Ženēvu! Tā ir īpaši smalka Šveices pilsēta, kura inspirēs un radīs nepārvaramu vēlmi ceļot! Lēto lidojumu sabiedrību piedāvātās akcijas un atlaides pārsteigs pat pieredzējušus lēto lidojumu medniekus. Nevilcinieties un dodieties iedzīvojumu bagātās brīvdienās!

Kādēļ ceļot? Iepazīt brīnišķīgo Šveici un tās galvaspilsētu Ženēvu – tiešām ir vērts. Pilsēta apburs ikvienu, kuram tuva jauna pieredze. Baudiet dabu un kultūru, gardus ēdienus, kā arī interesantus stāstus par Ženēvas senajiem laikiem. Vai zinājāt, ka Ženēva tiek uzskatīta par miera un diplomātijas centru? Uzziniet vēl vairāk – apmeklējiet un iemīliet enerģisko lielās strūklakas pilsētu.

Kad ceļot? Klimats – piejūras, tādēļ ceļot varat visa gada garumā. Lieliska ziņa ekstremālā sporta cienītājiem – gaisa temperatūra ziemā nokrītas un ir piemērota slēpošanai. Vasarā gaisa temperatūra ir ap 15-20°C, tādēļ ir lieliski piemērota izpētes ceļojumiem un ekskursijām.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas, bez šaubām, piešķirs Jūsu ceļojumam jaunas krāsas. Ženēvas ezers un Jet d‘Eau strūklaka pārsteigs ar savu diženumu. Omulīgā vecpilsēta priecēs ar brīnišķīgu arhitektūru, restorāniem un apdullinošu panorāmas skatu no Sv. Pētera katedrāles zvanu torņa. Noslēpumaini pulksteņu veikali un dažādi senlietu stūrīši priecēs ceļotājus, kuriem no katra ceļojuma patīk pārvest kaut ko īpašu! Neaizmirstiet, šeit ir apmeties Apvienot Nāciju nams, kas lolo starptautisko sadarbību un draudzību!

Citas Šveice pilsētas, kuras varētu Jums patikt